Andrejs Nazarovs: Košečkins un Šipačovs mazliet noguruši, tāpēc nespēlēs ar “Ak Bars”

Čerepovecas “Severstal” galvenais treneris Andrejs Nazarovs [Andrei Nazarov] paziņoja, ka no Krievijas izlases atgriezušies vārtsargs Vasīlijs Košečkins [Vasili Koshechkin] un uzbrucējs Vadims Šipačovs [Vadim Shipchyov] neizies uz spēli ar Kazaņas “Ak Bars” komandu.

Vasīlijs Košečkins

Vasīlijs Košečkins; Foto avots: khl.ru

“Vasīlijs lieliski atstrādāja divas izlases spēles pēdējā Eirotūres posmā un atgriezās no Zviedrijas mazliet noguris. Šajā situācijā komandas treneru štābs uzskatīja par vajadzīgu mūsu čerepovecas drosminiekam iedot atpūtas dienu – un uz spēli ar “Ak Bars” viņš neizies. Saprotu mūsu līdzjutēju sarūgtinājumu,bet to mēs ar Košečkinu kopā mēģināsim kompensēt ar jaunu supersēriju.

Vadims Šipačovs

Vadims Šipačovs; Foto avots: khl.ru

Mēs “Severstal” vienmēr ar prieku atlaižam savus meistarus uz nacionālo komandu. Šādi izaicinājumi katram profesionālam klubam ir pagodinoši. Taču visi saprot, ka tie pieved spēlētājus pie papildus slodzes. Tāpēc, drīzāk arī mūsu uzbrukuma līderis Šipačovs šo spēli izlaidīs. Vadims, pēc manām domam, ļoti stabili nospēlēja zviedru turniru, nospēlēja uz 100 procentiem. Play-off’ā viens no labākajiem valsts centra uzbrucējiem mums ir vajadzīgs svaigs”, – sacīja Nazarovs.

Avots: championat.ru
Advertisements

Pievenot komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: